^Ugrás a lap tetejére
  • 1 Ingyenes ESTI és NAPPALI képzéseink 2018/2019!

    -> gazdasági informatikus -> pénzügyi-számviteli ügyintéző -> logisztikai ügyintéző -> ügyviteli titkár -> államháztartási ügyintéző -> irodai titkár -> logisztikai és szállítmányozási ügyintéző, -> 2019 januártól: turisztikai szervező, értékesítő

  • 3 Kedves nyolcadikasok!

    Nyílt nappal és felkészítő tehetséggondozással várunk benneteket! Bővebben:baner

Nyílt nap

Kedves Szülők!
Kedves Leendő Tanítványaink!

Nyílt nap: 2018.10.10. szerda

  • Diákoknak: 9.00-tól
  • Szülőknek: 16.30-tól

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Kaposvári Szakképzési Centrum Noszlopy Gáspár Közgazdasági Szakgimnáziuma (7400 Kaposvár, Szent Imre u. 2.) 2018. október 10-én, szerdán Nyílt Napot szervez az általános iskola végzős diákjai és szülei számára. A Nyílt Napon délelőtt a diákok betekintést nyerhetnek iskolánk diákéletbe, tájékoztatást kapnak a 2019/2020-as tanévben indítandó képzéseinkről, valamint gyakorlatban is ízelítőt kapnak ágazati képzéseinkből.

A délelőtti program a diákoknak 9.00-tól 11.00-ig tart.

Ugyanezen a napon délután 16.30 órától sok szeretettel várjuk az érdeklődő szülőket, beiskolázási szülői értekezletünkre, ahol iskolánk vezetői tájékoztatják Önöket a nálunk folyó szakmai munkáról, képzéseinkről, illetve arról, hogy a nálunk megszerzett szakképesítésekkel milyen munkaköröket tölthetnek be gyermekeik, valamint a továbbtanulási lehetőségekről is. Tájékoztatást kapnak a beiskolázási eljárás minden lépéséről, a diákokat és szüleiket érintő teendőkről. Alkalmuk nyílik megismerkedni a leendő osztályfőnökökkel, valamint csoportos beszélgetés keretében feltenni kérdéseiket is.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

Galéria

Belépés

Copyright © 2018. www.kozgazdasagi.hu Minden jog fenntartva.
A weboldalt készítette: Teveli Róbert

Facebook